Logo

FOLLOW US ON

LEZZET SANATI

İmren Izgara'ya Hoşgeldiniz

1974 senesinde başlayan yolculuğumuz, aynı standartlar ve aynı anlayışla 3. nesle kadar ulaşmıştır. Üretiminden tabağınıza kadar gelen uzun ve meşakkatli bu yolda, en kaliteli ürünler ve işinde usta eller sayesinde, sizlere daima aynı standartları sağlamak için çalışıyoruz.

KURUCUMUZUN MESAJI

Her zaman en kaliteli yemlerle beslenen ve özenle yetiştirilen hayvanlardan elde edilen ürünleri kullanmak zorundayız. Kalitemizi muhafaza etmek adına, hiç bir şekilde katkı veya koruyucu madde kullanmıyoruz. Ürünlerimiz günlük olarak kendi çiftliklerimizden temin edilmekte ve kendi kasabımızda işlenmektedir. Bu yüzden her siparişinizde, aslında aynı tadı bulmanız bir tesadüf değildir.

Kamil Toy

Gelin ve Türkiye'nin en lezzetli köfteleri ile tanışın!

ŞİMDİ REZERVASYON YAPIN

DÜĞÜN SALONUMUZ

Davet & Düğün Salonu

2017 Yılında Yenişehir’de 5200 m² tesis alanı, 4000 m² açık otopark, 800’er kişilik iki adet düğün salonu, 350 kişilik özel davetler için de kullanılabilecek toplantı salonu ve 1200 kişinin ağırlanabileceği restoran bölümü ile hizmet veriyoruz.

Düğün, sünnet, nişan, kına, toplantı, davet gibi organizasyonlarınız için gereken tüm imkanlara sahip olup, nezih bir ortam sunuyoruz.

HEDEFİMİZ

Misyonumuz & Vizyonumuz

Misyonumuz, sağlıklı nesillerin yetişmesi için gerekli besin kaynaklarını, en doğru şekilde ve teknolojinin en son nimetlerinden faydalanarak üreterek, ülkemizde yaşayan yerli ve yabancı kişilerin damak tadına uygun bir biçimde sunmaktır. Yöremizde yetişen ve bu bölgeye has karakteristik özelliklere sahip olan ürünlerin, en doğru şekilde işlenerek, toplumun faydasına sunmaktır. Bu sayede hedeflemiş olduğumuz, “Kaliteli Yemek, Sağlıklı Toplum” amacımıza her daim hizmet etmekteyiz.

Vizyonumuz, gelişen ve sayısı hızla artan insan nüfusuna yetişmesi gereken besin kaynaklarını en verimli şekilde kullanarak, sürdürülebilir bir hayat sunmaktır. Bu gelişim esnasında, yeni gelen nesillere gerçek etin ve kültürümüzün parçası olan yemeklerimizi doğru bir şekilde, katkısız olarak sunarak bilinçli bir işletmecilik yapmaktır.